Formularz kontaktowy

:
:
:

Debiut. Początek wielkiej przygody z giełdą

Zmiana modelu prawno-organizacyjnego firmy w spółkę akcyjną to proces długotrwały i wymagający dużego zaangażowania menedżmentu. Nie da się tego zrobić...
Więcej »

Social media - zrozumieć ideę

Konto na portalu społecznościowym to już standard. Modne social media to doskonała platforma komunikacji, ale czy właściwie i efektywnie ją wykorzystujemy?
Więcej »

Investor Relations na polskiej miedzy, czyli jak to się robi u nas

Zmiany w polityce informacyjnej giełdy, które nakazały wyostrzyć przepisy, inwestor, który racjonalizuje swoje wybory i walka o jego...
Więcej »

O nas

Public Relations to dziś konieczność. To co konieczne, musi byś świadome. Świadomość jest połową sukcesu, a sukcesem możliwość decydowania i nadawania kierunku.

Aprium wykorzystuje skuteczne narzędzia i metody PR w komunikacji biznesowej.
Efektywność działań to wypadkowa przemyślanej strategii i indywidualnie dobranych metod współpracy z klientem. Oferta agencji skierowana  jest zarówno do mikro jak i dużych firm. Zakup, analiza mediów, innowacyjne rozwiązania trade marketingowe, doradztwo i działalność edukacyjna – to elementy wzbogacające propozycje Aprium. Dzięki doświadczeniu w obszarze Investor Relations, na wsparcie mogą również liczyć spółki publiczne lub też przygotowujące się do emisji akcji. Aprium obsługuje klientów na terenie całego kraju.

Wartości

Być elastycznym, być fair. To nadrzędne wartości Aprium. Czas, cel, priorytety klientów – w tej agencji to wartości niepodważalne i niezmienne.

Cele

Budowanie przewagi konkurencyjnej i stwarzanie warunków do dalszego rozwoju. Sukces
w Aprium mierzony jest poziomem satysfakcji klienta.

Sposób działania

Po pierwsze identyfikacja. Ocena zasobów, możliwości, zaplecza technicznego i wiedzy to kolejny etap. Krok trzeci – przygotowanie strategii i scenariuszy. Maksimum zaangażowania przy jednoczesnym poczuciu odpowiedzialności na każdym szczeblu i na każdej płaszczyźnie działania. Zakończone prace poddawane są szczegółowej analizie- raportowanie, wyciąganie wniosków, rekomendacja kierunków rozwoju.

Zapraszam do współpracy
Ewelina Potoniec (Gołuch)